Arol Finance on asiantuntevien ja yrittäjähenkisten taloushallinnon ammattilaisten joukko. Autamme asiakkaitamme näkemään mahdollisuuksia ja muuttamaan ne kasvuksi ja tulokseksi.

Sami Lehtinen

Partner, CFO- ja Controller-palvelut

sami.lehtinen@arolfinance.fi

+358 40 377 5915

LinkedIn

Olli Nieminen

Partner, taloushallinnon tehostaminen, verosuunnittelu

olli.nieminen@arolfinance.fi

+358 40 7440474

Maarita Eriksson

HR -asiantuntija

maarita.eriksson@arolfinance.fi

LinkedIn

Markus Reiman

Business Controller

markus.reiman@arolfinance.fi

LinkedIn

Xavier Carpentier

Asiantuntija, CFO -palvelut

xavier.carpentier@arolfinance.fi

LinkedIn

Ville Kenttä

Asiantuntija, CFO -palvelut

ville.kentta@arolfinance.fi

LinkedIn

Nina Sibley

Business Controller

nina.sibley@arolfinance.fi

LinkedIn

Tuomo Janatuinen

Asiantuntija, Group Controller -palvelut, KHT-tilintarkastaja

tuomo.janatuinen@arolfinance.fi

LinkedIn

Oskari Heinämäki

Business Analyst

oskari.heinamaki@arolfinance.fi

+358 44 976 1879

LinkedIn